Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Mercedes-Benz C 220

€12,300
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

NE SHITJE
📂Mercedes Benz C220 CDI ●
✅220 CDI
✅200.000 me garanci✔️
✅Viti 2013
✅Kambio Automatike
✅Karburanti nafte
📂Opsione shtese ⤵️
▪︎Full LOOK AMG
▪︎Full opsion
▫️Full Panoramic
▪︎Sallon I zi ne gjendje perfekte
▪︎Sendiljet elektrike + memorie te dyert para
▪︎Sendilje me ngrohje
▪︎Ekran i madh
▪︎Navigator
▪︎Sensor parkimi para/mbrapa
▪︎Kamer parkimi
▪︎Kompjuter bordi
▪︎Komanda ne timon
▪︎Cruise Control
▪︎Limitator shpejtesie
▪︎Pasqyrat elektrike me palosie
▪︎Xhamat te 4 elektrik
▪︎Xhamat e zinj
▪︎Klima me 2 zona
▪︎Sensor i dritave ne kthesa
▪︎Sensor shiu
▪︎Larje feneresh
▪︎Disqe alumini, Baxha xhami
▪︎ Fener inteligjent Bixenon/Led para/mbrapa
▪︎ Dritat Auto
▪︎ Navi, Radio, CD, Aux, Usb, Bluetooth dhe shume opsione te tjera.
❗️Makina eshte ne gjendje perfekte nga ana motorrike dhe xhenerike, mund ta kontrolloni te mekaniku juaj I besuar ❗️
▫️Dogana e paguar !
🔴Cmimi:€ i diskutueshem
📍Berat

  • 067Tregoni telefonin
  • Berat
  • 9 Tetor 2023
Support Ukraine