2013' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2013' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,900
Publikuar 1 Maj 2024ID: JJS1Gg

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz C 220

✅Mercedes benz C220 cdi
✅Full Opsion
✅Viti 2013
✅Kilometra 190.000 km origjinale
✅Kambjo:Automatike
✅Baxha xhami
✅Fener led & bixenon
✅Xhama te zinj me leje per 5 vite
✅Sendilje Elektirke Me memorie dhe fryrje
✅Sendiljet para me ngrohje
✅Navi i madh android + Aux+Bluetooth ✅Sensor Parkimi para mbrapa
✅Eco
✅Parking Assist
✅Kamera parkimi
✅Kompjuter bordi
✅Cruise control
✅Limitor Shpejtesie
✅Komanda ne Timon
✅Pasqyra Elektrike + Ngrohje
✅Pasqyra me Palosje
✅Xhamat Elektrik
✅Klima
✅Sensor Shiu
✅Sensor Dritash
✅ESP/ ABS
✅Makina sapo esht targuar, me letra per 1 vit, ne gjendje perfekte e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar . (Shitet ose ndrrrohet me S class)
Çmimi: 10.900€ i diskutushem

Support Ukraine