Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 220

€11,900
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

* MERCEDES - BENZ C 220 CDI Look AMG
* VITI 2012
* KAMBIO AUTOMATIKE
* 207.000 KM ( me garanci )
* NAVI , AUX , BLUETOOTH + KOMANDA NE TIMON
* KLIMA DIGITALE
* SISTEM ECO
* AUTO HOLD
* PILOT AUTOMATIK SHPEJTSIE
* PASQYRA ME PALOSJE
* BIXENON
* FENER ME LARJE
* SENSOR PARKIMI PARA & PAS
* XHAMA TE ZI
* DISQE ALUMINI 17 origjinal MB
* GOMA TE SAPOVENDOSURA 100 % TE REJA
* MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA JASHTE ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR (t.v.sh)
** MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER SI NGA ANA MEKANIKE ASHTU DHE ESTETIKE **
CMIMI 11900 EURO I DISKUTUSHEM

Support Ukraine