2011' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2011' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,500
Publikuar 22 Qershor 2024ID: aDzZ7U

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' Mercedes-Benz C 220

Mercedez-Benz C220 CDI
Viti: 2011
Forca Motorrike: 2.2
Karburanti: Nafte
Kilometra:158.000 KM
Kambio: Automatike
Letra: Sapo Targuar
Opsione Shtese
Sallon i Zi Lekure Gjendje Perfekte
Sendiljet Elektrike + Memorie te Dyert para
Sendiljet me Ngrohje
Tavan Xhami Panoramik
Ekran i Madh
Navigator
Ndezje me Buton Start-Stop Sensor Parkimi para mbrapa
Kompiuter Bordi
Komanda ne Timon
Cruise Control
Limitor Shpeitesie
Radio CD + Aux + Bluetooth
Pasqyrat Elektrike + Palosje LED
Klima me 2 Zona
Kamera Parkimi
Drita inteligente me LED
Kseno dhe Stopa LED
/Shume Opsione Te Tjera...
Makina eshte ne gendje perfekte,e gatshme per tu kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
cmimi 12500€

Support Ukraine