Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Mercedes-Benz C 220

€11,499
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2011' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

PERSHENDETJE , SHES MAKINEN TIME TE SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA OKATJON , MAKINA ESHTE ME KILOMETRA ORIGJINALE , GJENDJA SI E RE , SH E MIRMBAJTUR , SI NGA ANA VIZUALE DHE NGA ANA MOTORRIKE DHE XHENERIKE , E GACME PER CDO PROVE DHE E GACME TAKONTRROLLONI NE CDO SERVIS DESHIRONI , DISPONOJ FOTOT E ORIGJINES , LEXO OPSIONET !
MOTORR 220 BLUEFFICENT
KAMBIO /AUTOMATIK 7G
EURO 5 DPF
NAVIKATOR SISTEM AKTIVE
NGROHESE SENDILJESH PARA
KIIMA BI ZONE ME EKRAN
START/STOP FIKJE /NDEZJE NE SEMAFOR
AUDIO CD USB AUX TEL BLUTUTH
TAPICERI AVANTGARD LEKUR PLUS COP
DISQE 17 AVATGARDE ME GOMA TE REJA
XHAMA TE ERRESUAR MBRAPA
TRE CELSA DISPONON MAKINA
BI XENON FENER INTELIGENT LING
SENSOR PARKIMI PARA/MBRAPA
SENSOR SHIU
SESNOR DRRITASH
SENSOR GOMASH
PILOT AUTOMATIK
SENDILJE ME PALOSJE MBRAPA
KOMPJUTER BORDI
SISTEM ALARMI
MBYLLJE PASQYRASH
NGROHESE PASQYRASH
SINJALE KE PASQYRAT
KROSKOT ME RIMESO KARBONI
SISTEM HOLD FRENIMI
KARIKATOR CD
NGJYRE E ZEZE KRISTALINE
ANTINEBIO INTELIGJENTE LED
STOPA MBRAPA LED
PA PIRE DUHAN
VITI PRODHIMIT NE LEJE 21/06/2011
Ju faleminderit

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 25 Maj 2023
Support Ukraine