Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz C 220

€5,500
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET Cmimi 5500 i padiskutueshem
MERCEDES-BENZ C220 CDI BlueEFFICIENCY Viti 2010
Makina eshte gjendje shume te mire dhe me cmim okazion!!!
Forca Motorrike: 2.2
Karburanti: Nafte⁣
Kambjo: Automatike
Sherbime+letra deri ne maj te 2023
VITI 2010
205,000 KILOMETRA
PILOT AUTOMATIK
LIMITATOR SHPEJTESIE
FENERE KRISTAL ME LUPA
2.2 NAFTE
KAMBIO AUTOMATIKE
SALLON LEKURE SHUME I PASTER
KONDICIONER 2 ZONA
KOMANDA NE TIMON
XHAMAT TE ZINJ PAS ME LEJE PER 5 VITE
4 XHAMA ELEKTRIK
PASQYRA ME PALOSJE ME BUTON
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ME THARJE
RADIO, CD
NAVI I VOGEL
HAPJE + MBYLLJE ME PULT
DISQE ALUMINI 16
INJEKTORE ELEKTRIKE
MODELI BLUE EFFICENCE ME ZINXHIR
SENSORE PARKIMI
ME LETRA DERI NE FUND MAJ 2023
Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
*(Me Ndrim ka cmimin e Tregut 7000€ )

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 28 Prill 2023
Support Ukraine