Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Mercedes-Benz C 220

€6,300
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Mercedes benz clasi C
Fuqia motorrike 250
Kambio automat me tre pozicione
Amg line(nga fabrika)
Panoramik(funkaionale ne cdo pozicion)
Sensor parkimi para mbrapa
Ganxhe terheqese e cmontushme
Sedilje lekure shume te pastra
Sedilje me ngrohje.
Klima
Navi i madh
Sd card
Kroskot me ftohje
Disqe goma ne shume te mira
Vaj motori dhe kambio te nderruar
Bluetooth
Pasqyra modeli ri
Drita kseno
Stopa mbrapa me led
Xhama te zinj me leje

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 23 Shtator 2023
Support Ukraine