Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz C 220

€6,700
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet mercedes benz c class 220 cdi viti 2009 Ardhur nga Gjermania model Avantgard 300.000km origjinale me te drejt kontrolli ku te doni kambio automatike klima bizonale para dhe mbrapa radio cdplayer navi i vogel komanda ne timon tapiceria lekure dhe cope shum e paster dritat automatike dhe ksenon pasqyrat me palosje bagazhi me buton xhama te zi ganxhe per terheqje mbrapa hapje mbyllje qendrore me pult 2 celsa sedilje elektrike me ngrohje etj Sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne kohe rregullisht,Makina esht e ardhur nga Gjermania dhe e targuar me letra te paguara deri ne korrik te 2023 kurse kolaudimi korrik 2024,mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje shitet per arsye mosperdorimi nuk nderrohet

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 17 Dhjetor 2022
Support Ukraine