Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€6,700
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet cklas 220 naft me letra te paguara
Ne gjendje perfekte
Kamjo motorr xhenerike dhe vizuale
Te gjitha sherbimet e bera
0 difekte

Support Ukraine