Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,500
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet Mercede Benz C220 CDI
Kambio Automat
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Gomat Te Reja,Baxh,Navi Madh,DvD,
Xhama te Zinj Origjinal
Dokumeta Te Pagusra Per 1 Vit
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 20 Dhjetor 2022
Support Ukraine