2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,700
Publikuar 18 Prill 2024ID: aVVdEA

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 220

✅ SHITET
🔴 Cmimi : 7.700 Euro Pak i Diskutueshem
❌ Nderrime Nuk Bejme ❌
📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 C Class 220 Cdi Diesel Avangarde
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti Prodhimit fundi 2007
📁 Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 220 Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 240.000 Km te certefikuara
📁 Konsumi / Kombinim 5.4 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima 2 Zonale
📁 Pilot Automat
📁 Komando Ne Timon
📁 Navi te madh me hapje Cd Dvd Aux Radio Bluetooth Full Harta etj
📁 2 Celesa hapje mbyllje qendrore
📁 Tapiceri Lekure ngjyre kafe
📁 Sendilje Elektrike
📁 Xhamat Elektrik
📁 Pasqyret Elektrike Me palosje + Registenc
📁 Ngjyre e gri perle shum e paster pa asnje gervishtje
📁 Sensore parkingu para dhe mbrapa
📁 Feneret para Auto
📁 Frexha inteligjente majtas dhe djathtas
📁 Xhamat e pasem te zi
📁 Sensore dritash shiu etj
📁 Disqe 17 Origjinal MB dhe goma 90% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

Support Ukraine