2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,700
Publikuar 22 Maj 2024ID: TvBdIN

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 220

Shitet c class (204)
Viti: dhjetor 2008.
Makine gjermane avangard
Makina ka 270 mij kilometra origjinale
me te drejt kontrolli
Motor 220 i shpejt dhe shume ekonomik
Konsumi mesatar 7.4 L/100 km
Shume e paster si jasht dhe brenda
Opsjone shtes:
ABS
SRS
ESP
Pasqyra me palosje
Klima 2 zonale funksionale
Komando me timon
Navigator i madh,bluetooth,mp3,lidhje ne celular
Sediljet para me fryre cfryrje levizej elektrike me ngrofje para lekure ngjyre e vecante shum e paste
Disqe 17 me goma te reja
Ferota sapo ndruar+tamburo te reja
Frena dore sapo ndruar
Vaj motori te gjitha filtrot e sapo ndruara me liber sherbimesh tek sevisi ku makines i behen sherbimet
Fener kseno bi kseno me larje me lup kthehet sipas prerjes te timonit
Limitator shpejtesie
Timon i levizshem
Kamjo automaike c/s (+ -) tek marshi
Sensor parkimi para mbrapa funksional
Amurtizator te rinj sportiv
Xhama te zinj mbrapa Me leje dhe per 3 vite
Taksa der n 2025 siguracioni i sapo paguar
Stopat mbrapa me pika (look 2011)
2 celsa funksional
Targe me zgjedhje
Makina nuk ka nevoj per asnj sherbim shum e paster si brenda dhe jasht
Motor shum i paster pa rjedhje pa asnj difekt
Vaj filtro ndruar me liber sherbimi tek servisi ku makines i behen te gjitha sherbimet
Makina esht ne gjendje 10/10 per me teper info
Mund te shifet nga afer
Makina ndodhet ne korce
Cmimi 6700 euro i diskutueshem

Support Ukraine