2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,200
Publikuar 6 Korrik 2024ID: TqZwT9
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 220

🔷️Mercedes Benz C 220
🔹️Viti:2008
🔹️Motorr:2.2 nafte
🔹️Km: 253 mij
🔹️Kambio:Automatic
🔹️Xhama elektrik
🔹️Pasqyra elektrike
🔹️Hapje mbyllje qendrore
Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
Cmimi; 6200€ i diskutushem

Support Ukraine