Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€8,300
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Cklas 220 naft automat Avangard
Me letra te paguara per 1 vit
Kualidim per 2 vite
220 000 km origjinale
Ne gjendje perfekte
Kamjo motorr xhenerike dhe vizuale
Sherbime te sapo bera
Vaj filtra 4 goma te reja
Dhe xhenerike Cklasi 0 difekte
Xhama të zi me 5 vite leje
Navi madh
Klima funksionale
Sensor parkimi
Sensor shiu
Etj etj

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Janar 2023
Support Ukraine