2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,300
Publikuar 18 Prill 2024ID: O3DCos

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 220

Shitet ose nderrohet
🇨🇭Mercedes Benz C220 Cdi Automat 🇨🇭
🇨🇭Viti 2008 (12/2007)
🇨🇭193mije km
🇨🇭Motorri 2.2 nafte 170kuaj
🇨🇭Kambio Automat C/S
🇨🇭Sensore parkimi para mbrapa
🇨🇭Feneret Xenon-Bixenon+me larje
🇨🇭Intelligent Lighting System (dritat dhe antinebiot kthehen sipas timonit)
🇨🇭Pasqyra me palosje+me tharje
🇨🇭Pasqyra elektrike+me veterresim
🇨🇭Xhamat e zinj
🇨🇭Disqe AMG 18
🇨🇭Navi i madh
🇨🇭Tapiceri rroba super e paster
🇨🇭Hapje-Mbyllje bagazhdi me buton
🇨🇭Klima dixhitale bizone
🇨🇭Komanda ne timon
🇨🇭ABS, ESP
🇨🇭Konsumi:
Qytet: 8L/100km
Autostrade: 5L/100km
Sherbimet te gjitha te kryera, kembet e motorrit te saponderruara Lemforder. E sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar.Makina eshte ne super gjendje dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim. E gatshme per kontroll nga ana juaj.
Disponojme foto te mjetit ne momentin e blerjes ne Zvicer.
Cmimi 6300€ i diskutueshem.

Na gjeni ne instagram: swiss_auto_ag

Support Ukraine