2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,000
Publikuar 16 Prill 2024ID: MxUYNq

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 220

✅ SHITET C Class 220 Cdi Diesel Avangarde
Ardhur nga Belgjika Viti Prodhimit fundi 2007
Kambio Automat ne gjendje shum te mire pune
Motorr 220 Diesel ne gjendje perfekte pune 270.000 Km te certefikuara Konsumi / Kombinim 5.4 Liter 100 Km Kondicioner / Klima 2 Zonale Pilot Automat
Komando Ne Timon Navi te madh me hapje Cd Dvd Aux Radio Bluetooth Full Harta etj 2 Celesa hapje mbyllje qendrore Tapiceri Lekure ngjyre bezhe dhe e zeze Sendilje Elektrike Xhamat Elektrik
Pasqyret Elektrike Me palosje + Registenc
Ngjyre bezhe metalizato e paster Sensore parkingu para dhe mbrapa Feneret para Auto Frexha inteligjente majtas dhe djathtas
Disqe 17 Origjinal MB dhe goma 90% te reja
⭐️ Makina ne gjendje te mire pune nuk ka nevoje per asnje sherbim ⭐️
🔴 Cmimi 6.000 Euro pak i Diskutueshem

📍 Tirane / Kamez

Support Ukraine