Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,999
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Mercedes benz
Modeli Avangarde
Kambio Automat
Motor 220 Classi C
Me dogane
Viti 2008 dopio clima abs esp navi madhe sedilje e para me ngrohje sallo rrobe+meshin xhame Dhe pasqyra elektrike xham te zinje sensore parkimi para dhe mbrapa goma te reja e sapo ardhur nga gjermanija makina eshte ne gjendje shum te mire fln..

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 8 Mars 2023
Support Ukraine