Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€7,800
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

MERCEDES BENZ C220CDI
///AMG LINE
•MOTORR 220CDI
•KAMBIO AUTOMATIKE
•VITI 2008
•KM 260.000 (origjinale me certifikat perkstese)
•XHAMA TE ZINJ ME LEJE 5VJECARE
•BAXHA XHAMI
•SENSOR PARKIMI
•SENSOR SHIU/DRITE
•DRITA XENO/BIXENO
•DISQE R17 SPORT EDITION
•SALLON LEKURE
•SENDILJE ME NGROHJE
•SENDILJE ELEKTRIKE
•PILOT AUTOMAT
•TIMON AMG LINE 2012
•KOMANDA NE TIMON
•MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE SI DHE ESTETIKE
•SHERBIMET W KEYERA
•LETRAT E PAGUARA
•CMIMI 7800€ I DISK

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Janar 2023
Support Ukraine