Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€8,000
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET
C Class 220 Cdi Diesel
Avangarde / 170 Hp
Sapo Ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit 08/2007
Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
Motorr 220 Cdi Diesel ne gjendje perfekte pune
Konsumi / Kombinim 4.6 Liter 100 Km
236.000 Km ( Me liber Sherbimi )
Kondicioner / Klima 2 Zonale
Hapje Mbyllje Qendore Celes Inoks
Navi Cd Dvd Aux Phone Radio Bluetooth etj
Pilot Automat
Pasqyra elektrike + Palosje + Registenc
Xhamat elektronik + xhamat e pasem te zi
Komando ne timon
Sendilje Gjys meshin gjys kamosh shum te pastra ngjyre pane
Sendilje elektrike levizese dhe fryrje cfryrje
Ngjyre Gri e mbyllur shum e paster pa asnje gervishtje
Sensore parkingu para dhe mbrapa
Feneret para Auto dhe me regjister ulje ngritje
Frexha inteligjente majtas djathtas
Disce Alumini 17 Origjinal M.B
4 Gomat Continental
Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe esht gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 8.000 Euro pak i Diskutueshem

Tirane / Kamez / Albania
Nderrime Nuk Bejme

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Janar 2023
Support Ukraine