Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 220

€6,100
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet cklas viti 2008 motorr 220 automatik i ardhur nga Milano Itali përpara nje viti makina eshte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike kilometra origjinale me liber servisi xhama te zinj me certifikatë te paguar per 5 vjet kolaudim per dy vjet takst dhe siguracioni mbarojnë ne qeshor 2022 mundësi ndërrimi me makine me vlere me te vogel nr kontakti

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 4 Dhjetor 2022
Support Ukraine