Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C 220

€8,300
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Mercedes-Benz C 220 në Durrës, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

TShitet Mercedes Benz C220 CDI Elegance i sapo ardhur nga Austria ne rruge tokesore me targa te eksportit,me dogane te paguar gati per targim. Makina eshte full opsion : kambio automatike,klima 2 zona,tempomat,abs,esp,sedile cope gri e erret, shum te pastra me komandim elektrik,pasqyra elektrike,4 xhamat elektrik,radio cd origjinale,sensore drite dhe shiu,sensor parkimi para dhe mbrapa, mbyllje e centralizuar,timon lekure me komanda,disqe alumini etj etj. Makina eshte me dogane te paguar gati per targim,gjendje perfekte,ka 178000 km. Makina ndodhet ne DURRES.Cmim i diskutueshem,tel,sms,whatsapp ne nr. 0682076556

  • 068Tregoni telefonin
  • Eno
  • Durrës
  • 17 Tetor 2019
Shiteni Makinën Tuaj