2007' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2007' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,800
Publikuar 11 Prill 2024ID: lfqSf6

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2007' Mercedes-Benz C 220

Shitet c class viti 2007 motorr 220 nafte ne gjendje perfekte si motorike ashtu dhe xhenerike makina eshte me siguracion dhe taksa të paguara deri korrik 2024

Support Ukraine