2007' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2007' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,700
Publikuar 3 Maj 2024ID: Kz96Ei

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Mercedes-Benz C 220

Mercedes-Benz C220 CDI
Viti 2007
250.000 km origjinale
Kambio Automatike
Sensore Parkimi
Klima
Radio CD, bluetooth, bagazhier 6 CD
Sedilje lekure dhe me ngrohje
Disqe Alumini 17‘
Goma te reja
Gjendje Perfekte

Cmimi 6,700 Euro i diskutueshem ❌ ❌ ❌

Support Ukraine