Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C 220

€5,700
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET
C Class 220 Cdi Diesel Evo 170 Hp
Sapo ardhur nga Belgjika
Me Dogane te paguar
Viti prodhimit fundi 2006
Kambio Automat ne gjendje perfekte pune
Motorr 220 Cdi Diesel Evo ne gjendje perfekte pune
185.000 Km te certefikuara
Konsumi / Kombinim 4.8 Liter 100 Km
Navi cd dvd aux radio phone etj
Kondicioner / Klima
Pilot Automat
Komando ne timon
Hapje Mbyllje qendrore
Xhamat elektrik + xhamat e pasem te zi
Pasqyrat elektronike + Me palosje + registenc
Tapiceri Cope shum te paster dhe sendilje elektrike levizese
Ngjyre gri shum e paster pa asnje gervishtje
Feneret para Auto dhe me regjister ulje ngritje
Frexha te parakalopi inteligjente
Ganxhe nga mbarapa terheqse
Sensore shiu dritash etj
Disce Alumini 16 Sport
Goma 90% te reja
Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
Ju Mirepresim
Cmimi : 5.700 Euro pak i Diskutueshem
Tirane / Kamez / Albania
Nderrime nuk Bejme

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 26 Janar 2023
Support Ukraine