Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,500
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Ne gjendje shume te mire motorrike xhenerike dhe e paster brenda dhe jasht.Xhama te zinj per 5 vjet.Disqe alumini.Xhama elektrik,clima etj.
Sapo targuar per dy vjet.5500 i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 28 Dhjetor 2022
Support Ukraine