Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 220 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Shitet mercedes classe c 220 CDI automatik viti 2005 ,km 192000, makina esht ne gjendje shum te mir nuk i esht ber asnje lek pun ne shqiperi, shum e paster dhe origjinale, mbrenda dhe jasht edhe nga ana mekanike perfekte mund ta shihni dhe provoni edhe me mekanikun tuaj, e porsaardhur me dogan te paguar e pa targuar ne shqiperi makina esht ne gjendje shum te mir.cmimi 5700 euro pak i diskutushem ,vleresojm edhe nderrime me tarifa inferiore nga ajo e benzit, auto ymeri rruga dytesore Tiran--vor perball deka citypark per me shum info tel.0696824578

  • Tiranë
  • 25 Tetor 2020