2005' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2005' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,300
Publikuar 4 Qershor 2023ID: k0GVnH
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë

Information from the owner

Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2005' Mercedes-Benz C 220

Shitet Mercedes Benz C Class w203 viti 2005 Full Opsion Avangard i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Makina disponon; gola te reja , disqe alumini, xhama te zinj, sensore parkimi , sensore shiu, motorr 220 EVO , kamjo automatike , 213 000 km , ngrohje sendilesh, pilot automat, navigator te vogel, kondicioner funksional, etj .
Makina eshte shume e paster si brenda dhe jashte,
Cmimi 5300 euro i diskutueshem

Support Ukraine