Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,000
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Benz C 220 CDI viti 2001 me look 2005 nafte me kambio automatike super super ekonomike. Taksa siguracion te paguara ne janar. Asnje lloj problemi motorrik xhenerik elektrik apo estetik. Makina eshte ne gjendje 10/10. Ferrota tambura pulexho vaj filtra. Injator te vendosur EVO te gjith. Tapiceri e paster dhe me kamosh. Disponon baxha xhami dirta xenon qe kthehen sipas timonit pilot automat sedilje me ngrohje Look evo. Disqe 17 dy t ngushta dy t gjera me goma te reja. Makina esht ne gjendje super nuk ka nevoj as per gjen me te vogel me cdo gje funksionale. Cmimi i diskutueshem. Vetem serioz.

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 19 Mars 2023
Support Ukraine