Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,199
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 220 në Durrës, Shqipëri
  • 2005 Mercedes-Benz C 220 në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shes c 203 c 220 motorr evo kamjo manuale me 6 marshe makina disponon kto exstra sensor parkingu para mbrapa xenon mbi xenon fener me larje klima trronik sendile me grhoje dhe me palosje navigator aux eleganc viti 24 9 2004 ndotja euro 4 me dogan te paguar e sapo arrllur mga gjermania

  • 069Tregoni telefonin
  • Bledi
  • Durrës
  • 12 Maj 2019
Shiteni Makinën Tuaj