2005' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2005' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,399
Publikuar 11 Prill 2024ID: Pj7xHS

Information from the owner

Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Komente të shitësit rreth 2005' Mercedes-Benz C 220

🚘 Mercedes Benz C220 CDI
⚙️ Kambio automatike
🔹Viti i prodhimit : 2005
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 4
🔹Km. : 215.000 te certifikuar
🔹Motorri 2.2 cc CDI EVO (Nafte)
🔹Kambio automatike
🔹Climatronic 2 zonale
🔹Sedile me ngrohje,cope super te pastra me komandim electric
🔹Navigator/Radio CD Mp3 (6CD me hartat e navigacionit te Evropes)
🔹Fenere kristal
🔹Pasqyra elektrike
🔹4 Xhamat elektrike
🔹Disqe alumini 16”
🔹Tempomat /Pilot automatik
🔹Mbyllje qendrore (2 celsa inox)
🔹Timoni me komanda
🔹Kompiuter bordi
🔹Sensore drite,shiu dhe gomash
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Gjendja perfekte,cmim i diskutueshem !

Support Ukraine