Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 220 në Sarandë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina esht ne super gjendje nga ana xhenerike dhe estetike. Te gjitha sherbimet e bera letrat t paguara per nje vit .disponon baxho xhami sedilet me ngrohje.full led 4 goma t reja timoni 3-sh xhama te zinj kamjo automat ne gjendje te shkelqyer .nuk ka nevoj per asgje..cmimi pak i diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Sarandë
  • 16 Shkurt 2021