Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€5,300
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2005' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 18 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet benz c class 2005 2.2naft me letra 1vit deri ne dhjetor 2023 full opsion vaj motorri vaj kambjo sapo ndruar sherbime te sapo bera tambura+ferrota para+krah kekuri,makina ka ardh nga gjermania shum e paster e vecant ne modelin evet dhe super full SENDILE ME NGROHJE & MEMORJE ,FENERA ME LUP+ Larje DRITA INTELIGJENTE FIKEN E NDIZEN KUR PRET TIMONIN NAVIGATOR FISH AUX SENSOR SHIU SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA xham te zinje per 5 vite Makina esht si ne foto cmimi i diskutushm

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 7 Prill 2023
Support Ukraine