Shto te të preferuarat

2005' Mercedes-Benz C 220

€4,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Mercedes-Benz C 220 në Lushnjë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes mercedes ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike dhe estetike,makine eshte e sapo ardhur nga italia me gjithe sherbimet e bera.cdo gje eshte funksionale ne makine dhe eshte gati per cfaredo lloj prove te mekaniku.cmimi 4700€ i diskutueshem. Nr tel 0694645772

  • 069Tregoni telefonin
  • Mercedes
  • Lushnjë
  • 10 Gusht 2019
Shiteni Makinën Tuaj