Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz C 220

€4,999
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

M.Benz C220 CDI
Viti i prodhimit 11/2004
Km. : 205.000 te certifikuar
Motorri 2.2 cc Nafte
Kambio automatike
Klima 2 zonale
Sedile cope te pastra me komandim elektrik
M.Benz Radio CD Mp3
Pasqyra elektrike antiverbim
4 Xhamat elektrike
Disqe alumini 17” Sport Edition
Tempomat /Pilot automatik
Mbyllje qendrore (2 celsat)
Kompiuter bordi
Sensore drite dhe shiu
Xhamat e pasem te erresuar
Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar.
Gjendja teknike dhe estetike perfekte !
Cmim i diskutueshem !

Support Ukraine