Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz C 220

€5,500
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2004' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 19 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Makina ka 216000 km. Ne gusht ka ardh nga Gjermania. Letrat dhe siguracion deri ne gusht 2024, kolaudimi gusht 2025, xhamat ne leje deri ne 2028. Makine e pastert dhe me pjese xhenerike te reja qe nga Gjermania. Baxha xhami, dy sedilet e para me ngrohje dhe elekteike. Klima funksionale dhe super e ftoht dhe e ngroht. Vajra filtra para nje muaji te ndrruara. Shitet per arsye personale. Çmimi 5500€ i disk.

Support Ukraine