2003' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2003' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2003' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2003' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2003' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2003' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2003' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,000
Publikuar 8 Mars 2024ID: sXK78d

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2003' Mercedes-Benz C 220

🔴𝐌𝐨𝐝𝐞𝐥𝐢: MERCEDES-BENZ C CLASS
🔴𝐌𝐨𝐭𝐨𝐫𝐫𝐢: 220 CDI
🔴𝐕𝐢𝐭𝐢 : 2003
🔴𝐊𝐚𝐦𝐛𝐣𝐨 : Manuale
🔴𝐊𝐚𝐫𝐛𝐮𝐫𝐚𝐧𝐭𝐢 : NAFTE
🔴𝐎𝐩𝐬𝐢𝐨𝐧𝐞𝐭 𝐒𝐡𝐭𝐞𝐬𝐞 : Avandgard. 6 Marsha. Klima 2 zona. Sendilje elektrike. Sensor Shiu. Sensor Drite. Limitator shpejtesie. Komandat ne timon. Xhamat te 4 elektrik dhe te zinj. Mbyllje qendrore. Radio FM/AM, Player CD. Letra te sapoprera. Sallon I paster. Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorrike. Me letra dhe targa.
🔴𝐂𝐦𝐢𝐦𝐢: 3.000€ i diskutueshem ( mundesi nderrimi )
🔴Vendi: Pogradec

Support Ukraine