2003' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2003' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2 foto

2003' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,500
Publikuar 10 Mars 2024ID: 8AlDEq

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E gjelbër

Komente të shitësit rreth 2003' Mercedes-Benz C 220

Shitet Mercedes Benz C Class, motorr nafte 2198cc 2.2cdi, ne gjendje shume te mire motorrike , cdo sherbim xhenerik i bere , makina eshte shume e rehatshme si per qytet ekonomike dhe autostrade. Tapiceri lekure origjinale shume e paster me levizje, sedilje me butona elektrik, audio cd me aux, ngrohje sediljesh, klima, ESP, ABS, pilot automatik, limitator shpejtesie, sensor parkimi para mbrapa origjinal. 1 pronar ne Shqiperi. Kilometra origjinale dhe te gjitha sherbimet e bera ne kohe . Shitet per arsye mosperdorimi per momentin. Freksioni i vendosur i ri ne gjendje te shkelqyer , vaj Liqui Moly, filtra MANN te bere.

Support Ukraine