Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' Mercedes-Benz C 220

€3,000
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2002' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 21 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet Mercedes Benz C 220 CDI
Kambio Automat
Dimumenta Te Paguara Per 1 Vite
Motor 220 CDI
Viti 2002
Gjendje Shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Cmimi i Diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 17 Shtator 2023
Support Ukraine