Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2001' Mercedes-Benz C 220

€3,300
2001' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2001' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2001' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2001' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2001' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2001' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto
Mosha: 22 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shes Mercedes C classe
nafte 220
Automat.
Baxho xhami.
Letrat sapo jan prere bashk sig. Dhe taksa + kolaudim.
4 goma te reja
vaj filtra bera ne qeshor
Kamio motorr.
Ne gjendje shume te mire

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Shtator 2023
Support Ukraine