Shto te të preferuarat

2000' Mercedes-Benz C 220

€2,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2000 Mercedes-Benz C 220 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

-MOTORR 220 CDI SHUM EKONOMIK
-VITI 2000
-KAMBIO MANUALE 5 MARSHE
-SENSOR SHIU
-SENSOR DRITE
-KOMPJUTER BORDI
-AUDIO CD MERCEDES
-XHAMA ELEKTRIK
-PASQYRA ELEKTRIKE
-SENDILJE TE RREGULLUESHME
-TIMON HIDRAULIK
-MBYLLJE QENDRORE ME PULT
-CELES ME THITHIE
-DISQE ALUMINI
-LEYRA TE PAGUARA
MHEYI ESHTE NE GHENDJE PERFEKTE NGA TE GJITHA MOTORRIKE DHE XHENERIKE
MOTORRI I NDEZUR NUK DEGJOHET !!!
CMIMI 2900€
CEL 069 36 92 161

Shiteni Makinën Tuaj