2013' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz C 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€10,500
Publikuar 6 Prill 2024ID: LXctCQ

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz C 200

📁 SHITET
🔴 Cmimi : 10.500 Euro pak i Diskutueshem
❌ Nderrime Nuk Bejme ❌
📍 Tirane / Kamez / Albania
📁 C Class 200 Cdi Diesel Eco
📁 Blueefficiency / Avangarde
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti Prodhimit 2012
📁 Kambio Automat 7G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 200 Cdi Diesel Eco ne gjendje perfekte pune
📁 Komsumi / Kombinim 5.2 Liter 100 Km
📁 176.000 Km
📁 Eco System ( Fiket ndizet ne ndales )
📁 Kondicioner / Klima 2 Zonale
📁 Pilot Automat
📁 Komando ne timon
📁 2 Celesa hapje mbyllje qendrore
📁 Tapiceri gjys lekur gjys kamosh shum te paster
📁 Xhamat elektronike
📁 Pasqyrat elektronike + Registenc
📁 Ngjyre Blu e mbyllur metalizato shum e paster
📁 Ganxhe Elektrike
📁 Feneret para Auto dhe me ulje ngritje
📁 Frexha te parakolpi led
📁 Stopat mbrapa full led
📁 Disqe 17 origjinal M.B Sport dhe goma 90% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

Support Ukraine