2013' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2013' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto

2013' Mercedes-Benz C 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 28 Prill 2024ID: 7eUeGM

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2013' Mercedes-Benz C 200

Shitet makina ne super gjendje….
Dokumenta t paguara….
Disqe Alumini…
Navigator i madh….
Motorr 2.0 naft 6-Marshe super ekonomik…
Shum e paster Si brenda dhe jasht….
Shitet per arsye Personale….

Support Ukraine