Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz C 200

€11,000
5 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet C Class 200Cdi BlueEfficency me 210mij km origjinale , kamio automat , makina eshte ne gjendje perfekte e importuar nga belgjika , look amg line dhe disqe amg , me dogane te paguar
Cmimi : 11000€ i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Shkurt 2023
Support Ukraine