2012' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2012' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto

2012' Mercedes-Benz C 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,900
Publikuar 25 Maj 2024ID: PBUWp3

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2012' Mercedes-Benz C 200

✅ SHITET ✅
📁 C Class 200 Cdi Diesel Eco
📁 Blueefficiency / Avangarde
📁 Sapo Ardhur nga Belgjika 🇧🇪🇧🇪
📁 Me Dogane te paguar
📁 Viti Prodhimit fundi 2011
📁 Kambio Automat 7G ne gjendje perfekte pune
📁 Motorr 200 Cdi Diesel Eco ne gjendje perfekte pune
📁 Komsumi / Kombinim 5.2 Liter 100 Km
📁 193.000 Km Me Liber Sherbimi
📁 Eco System ( Fiket ndizet ne ndales )
📁 Kondicioner / Klima 2 Zonale
📁 Pilot Automat
📁 Komando ne timon
📁 2 Celesa hapje mbyllje qendrore
📁 Baxho
📁 Tapiceri gjys lekur gjys kamosh shum te paster
📁 Xhamat elektronike
📁 Pasqyrat elektronike + Registenc
📁 Ngjyre Blu e mbyllur metalizato shum e paster
📁 Sensore parkingu para dhe mbrapa
📁 Ganxhe Elektrike
📁 Feneret para Auto dhe me ulje ngritje
📁 Frexha te parakolpi led
📁 Stopat mbrapa full led
📁 Disqe 17 origjinal M.B dhe goma 90% te reja
📁 Makina te gjitha sherbimet e bera ne kohe gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️
🔴 Cmimi : 9.900 Euro i Diskutueshem

📍 Tirane / Kamez / Albania

Support Ukraine