2010' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2010' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto

2010' Mercedes-Benz C 200

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,700
Publikuar 12 Prill 2024ID: 2v0AUC

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2010' Mercedes-Benz C 200

Shitet makina ne super gjendje….
Dokumenta t paguara….
Goma te reja….
Motorr 2.0 Blueficiency super Ekonomik…
Sensor parkimi…
Sendile me ngrohje….
Shum e paster si brenda dhe jasht….
Shitet per arsye Personale….

Support Ukraine