Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 200

€8,000
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet mercedes benz c200 ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike . Makina esht me shum opsione . Sendilje me ajer me memorie tek dyert . Xhama te zinj me leje . Navigator te madh . Sherbimet e bera dhe me letra. Dy pal goma dhe 2 pal disqe . Shitet ose ndrrohem me e class 2010 2011 plus lek nga ana ime . Cmimi 8000 € i padiskutushem . I gatshem per cdo lloj prove ‪

Support Ukraine