Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 200

€6,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Mercedes-Benz C 200 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET C CLASS 200 CDI. KAMBIO MANUALE ME 6 MARSHE. VITI I PRODHIMIT 2008. NGJYRE E ZEZE. TAPICERI COPE E PASTER. MAKINA DISPONON 295 mije km origjinale. ME LETRA TE GJITHA TE PAGUARA. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE. E GATSHME PER CFAREDO LLOJ PROVE. CEL 0674188651. CMIMI 6700 EURO

Shiteni Makinën Tuaj