Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz C 200

€8,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Mercedes-Benz C 200 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

VETEM SHITET - MERCEDES-BENZ C KLAS 200 CDI - DIEZEL - VITI 2008 -- SHUM E VECANTE NE LLOJIN E VET NGA FABRIKA -- KAMBIO AUTOMATIKE -- KLIMA AUTOMATIKE -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE -- SENSORE PARKIMI -- OPSION SHTESE . -- FENERET BI-XENON INTELLIGENT LIGHT - STOPA ME LED -- RADIO / CD /-- SEDILJE ME NGROHJE -- KM 198 000 -TAPICERIA E GRI E ERRET COPE -SHUME E PASTER PA GERVISHTJE - DISQJE ALUMINI 17 SPORTIVE AMG - GOMA 80 % - SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE XENO BI KSENO - XHAMAT E ZINJ MBRAPA ME LEJE --TEMPOMAT - CLIMA TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABS-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE- E ARDHUR NGA GJERMANIA EURO 4 -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINA NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI -PER INFO KONTAKTO NR 069 9459123

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Shtator 2020