Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C 200

€6,600
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHES MERCEDES-BENZ C KLAS 200 KOMPRESOR -VITI 2007 - TVSH E PAGUAR -- KAMBIO MANUALE 6 MARSHE - FENER XENON - LARJE FENERESH - STOPA ME LED -- KLIMA AUTOMATIKE -- XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE DHE PALOSJE -- RADIO / CD / AUDIO - KM 191 000 ORIGJINALE - NGJYRE E ZEZE METALIZATO - TAPICERIA LEKUR E ZEZE SHUME E PASTER DHE PA GERVISHTJE -- DISQJE ALUMINI 16 - GOMA 100 % TE REJA - SENSORE SHIU DHE DRITASH - SENSOR PARKIMI PARA & MBRAPA ORIGJINAL . KOMPJUTER BORDI , AIRBAG-ABS-ESP-- MBYLLJE QENDRORE - EURO 4 -- MAKINA KA DY CELESA -

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 22 Shtator 2022
Support Ukraine