Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz C 200

€4,850
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #1
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #2
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #3
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #4
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #5
2007' Mercedes-Benz C 200 photo #6
6 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Mercedes Benz C Class w203 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar.
Makina disponon ; goma te reja te reja , disqe alumini 16 , xhama te zinj, sendile shiu , motorr EVO , kamjo manuale, navigator te vogel , kondicioner funksional, pilot automat, 256 000 km , etj.
Makina eshte e paster si brenda dhe jashte.
Cmimi 4850 euro i diskutueshem

Support Ukraine